Zakres usług

Prowadzę sesje indywidualne oraz spotkania coachingowe w  formule online,  dzięki czemu jestem dostępna dla każdego,  bez względu na miejsce zamieszkania.

Stacjonarnie możesz spotkać się ze mną we Wrocławiu lub w Pradze czeskiej. 

"Poznanie siebie jest początkiem wszelkiej mądrości"

Umów się na bezpłatną konsultację i zobacz, jak mogę Ci pomóc. 

Coaching

To metoda pracy indywidualnej z klientem, która cechuje się tym, że jest krótkoterminowa. Proces obejmuje kilka spotkań zwykle od czterech do sześciu sesji indywidualnych, w zależności od potrzeb klienta.

W swojej pracy łączę wiedzę i umiejętności coachingowe, psychologiczne i trenerskie. Inspiruje mnie nurt uważności oraz akceptacji. Wykorzystuję sprawdzone i efektywne techniki, oparte o rzetelną wiedzę psychologiczną. Swoją pracę poddaję superwizji. 

Jako coach pracuję zgodnie ze standardami etycznymi wytyczonymi przez International Coach Federation, co oznacza również to, że obowiązuje mnie zasada poufności i pełnego profesjonalizmu.

Sesje indywidualne

To forma pracy w której opieram się o metody i techniki pracy psychologicznej, która pozwala na wzajemną wymianę zdań, wsparcie, oraz pokazanie pewnych mechanizmów w których funkcjonujemy.

Podczas indywidualnej sesji psychologicznej jest miejsce  na rozmowę, na pogłębianie wiedzy oraz naukę konkretnych narzędzi rozwojowych.

Jako psycholog pracuję zgodnie ze standardami wyznaczonymi przez  Kodeks Etyczno-Zawodowy Psychologa, co oznacza również to, że obowiązuje mnie zasada poufności i pełnego profesjonalizmu.

Umów się na bezpłatną konsultację 

i sprawdź, jak mogę Ci pomóc.

kontakt

+48 534 660 911

gosia.horakova@gmail.com

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku.