Witam Cię u mnie,

cieszę się, że tu jesteś.

Mam za sobą etap długich poszukiwań i chyba jeszcze dłuższą ścieżkę rozwoju i JUŻ WIEM, znalazłam to, co wychodzi mi najlepiej.

Co wychodzi mi najlepiej? 

Wspieranie i inspirowanie innych do działania. 

Potrafię przypiąć skrzydła, ale też wesprzeć w złożonym procesie zmiany  lub w trudach rodzicielstwa.

Ukończyłam psychologię i pracuję w nurcie psychologii pozytywnej oraz Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Wspieram rodziców podczas warsztatów rozwojowy. Od 10 lat pracuję z młodzieżą i bardzo lubię te spotkania. Często wspieram kobiety w ich drodze do realizacji siebie i swoich marzeń.

Robię jeszcze coś, czego nie robi chyba nikt inny.

Pomagam budować równowagę off-on line w życiu osobistym, rodzinnym i zawodowym po to, by pomóc odzyskać czas, budować wartościowe relacje i czerpać z nich energię.

Każdy z nas potrzebuje wsparcia, by patrzeć w przyszłość z odwagą i ciekawością.

Warsztaty dla rodziców

Bliżej siebie – bliżej dziecka

Jestem psychologiem, prowadzę warsztaty dla rodziców w duchu psychologii pozytywnej i rodzicielstwa bliskości.

Jestem też szczęśliwą mamą, która codziennie raduję się uśmiechem moich dzieci i uczy się czegoś nowego o sobie i o rodzicielstwie. 

Dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem wspierając rodziców podczas warsztatów rozwojowych Bliżej siebie – bliżej dziecka, podczas których rozmawiamy o trudnych emocjach, budowaniu relacji, o etapach rozwojowych dziecka. Spotykamy się po to, by rozmawiać i budować swoje rodzicielskie kompetencje.

Spotkania kobiet

Prowadzę warsztaty rozwojowe dla kobiet. Pomagam odnaleźć  swoją asertywność, wzmacniać zarówno siebie jak i poczucie własnej wartości, określać priorytety, by mocniej zadbać o siebie i o to, co ważne.

Podczas warsztatów i spotkań indywidualnych pomagam  Ci odnaleźć Twoją drogę do sukcesu, dzięki temu rozwijasz swój potencjał i odkrywasz nowe możliwości. Masz w sobie ogromną moc, naucz się tylko jej używać.

Praca z młodzieżą

Moją pasją i radością od 10 lat jest praca z młodzieżą. Prowadzę warsztaty wyjazdowe dla wolontariuszy, dla liderów grup młodzieżowych i międzynarodowych workcampów, a także zajęcia dla szkół z różnic kulturowych. 

Pracowałam jako trener z młodymi liderami i wolontariuszami w obszarach komunikacji w zespole, feedbacku, dynamiki i procesu grupowego, przygotowania projektów i prowadzenia workcampów.

Ruszam z nowym cyklem edukacyjnym Offline Balance dla Młodych, który dotyczy równowagi cyfrowej, przebodźcowania
 i budowania poczucia własnej wartości poza siecią.

Prowadzę warsztaty oraz konsultacje indywidualne.

Coaching

Ukończyłam certyfikowane kursy coachingu. Jako coach  prowadzę sesję life coachingu oraz coachingu rodzicielskiego. 

Oznacza, że potrafię w krótkim czasie (kilka sesji) poprowadzić proces, który pomoże Ci w uporaniu się z dylematem, rozterkami lub zmianą życiową. 

Pracuję w oparciu o kodeks etyczny ICF- u.

Offiline Balance

Propaguję idę równowagi cyfrowej Offline Balance – kompetencję przyszłości, bez której coraz trudniej pracować efektywnie, trudno też budować wartościowe i głębokie relację, bo nasz czas przecieka przez palce albo robi się byle jaki. Więcej o mojej inicjatywie przeczytasz, klikając poniżej.

Prowadzę warsztaty dla rodziców, spotkania dla młodzieży, konsultacje indywidualne.

Jeśli czujesz, że potrzebujesz wsparcia lub masz pytania, porozmawiajmy… 

gosia.horakova@gmail.com

Wykształcenie Kursy Certyfikaty

 

Mgr psychologii. Uniwersytet SWPS, Katowice.

Podstawy zarządzania organizacjami – studia podyplomowe. Wydział Nauk Ekonomicznych na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Certifikat Szkoły Coachów Meritum. Szkolenie coachingu z najwyższą aprobatą ACTP ICF.

Kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR), Kurs podstawowy w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach “CTSR”.

Certyfikowany trener biznesu. Pracownia psychologiczna Elżbiety Sołtys.

Certyfikat Theodor-Heuss-Kolleg Fundacji Roberta Boscha. Prowadzenie spotkań i międzynarodowych projektów młodzieżowych.

Certyfikat: Polsko-niemieckie szkolenie dla Liderów grup młodzieżowych. Organizator: Internationaler Bund i PNWM;